سوالات متداول

آوین تل کیست و چگونه به آوین تل اعتماد کنم؟

شرکت آوین پایدار ایرانیان(آوین تل) از شرکت های فعال در حوزه فروش آنلاین موبایل و لوازم جانبی است که فعالیت خود را از سال 1398 شروع نموده است. این شرکت، تمامی مجوز های لازم جهت فعالیت در حوزه تجارت الکترونیک را از وزارت صنعت معدن و تجارت اخذ نموده است. لازم به ذکر است که این شرکت جهت تایید صحت کسب وکار اینترنتی و محتوای منتشر شده در پنل خود، نماد اعتماد الکترونیکی را اخذ نموده است و همچنین دارای مجوز «انجمن واردکنندگان موبایل و تبلت» نیز هست.

آیا آوین تل فروش رسمی یا غیر رسمی دارد؟
شرکت آوین تل، تمامی معاملات خود را به صورت رسمی و با صدور فاکتور رسمی،با اعمال کلیه عوارض و مالیاتهای مصوب دولت انجام میدهد و تابع قوانین تجاری- صنفی جمهوری اسلامی ایران میباشد.
چرا باید از آوین تل خرید کنم؟
  • راحتی در انتخاب و خرید کالا
  • امکان خرید غیر سبدی موبایل
  • تنوع گسترده محصولات
  • ارسال ایمن با سرعت عمل بالا در تحویل کالا در سطح کشور
  • بروز بودن قیمت محصولات
  • بیمه ارسال کالا
  • ۲۴ ساعته بودن امکان خرید در سامانه همراه تل
آیا قیمت کالاهای نمایش داده شده در سایت با مالیات هست؟
قیمت تمامی محصولات نمایش داده شده، با لحاظ مالیات و ارزش افزوده می باشد.

چگونه می‌توانم در آوین تل ثبت نام کنم؟
برای ثبت نام در پنل آوین تل ،ابتدا وارد سایت آوین تل شده و روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.بعد از انتخاب گزینه ثبت نام،وارد صفحه ثبت نام میشوید که در این مرحله می بایست مشخصات خواسته شده را وارد نموده و سپس روی گزینه تایید و ثبت کلیک نمایید.لازم به ذکر است که حجم تصویر های مورد نیاز برای ثبت نام از ۳۰۰ کیلو بایت نباید بیشتر باشد.در صورت عدم موفقیت،با شماره پشتیبانی شرکت09351020759 تماس بگیرید.
مدارک لازم جهت ثبت نام خرید همکاری در سایت چه میباشد؟
جواز کسب – کارت ملی – عکس کارت های واریز کننده (به نام شرکت یا نام صاحب جواز)-روزنامه رسمی – اساسنامه- کد اقتصادی- شناسه ملی.

چگونه می توانم از آوین تل خرید کنم؟
برای خرید محصولات، میتوان بعد از ثبت نام، به وب سایت آوین تل مراجعه و بعد از بررسی محصولات اقدام به انتخاب کالاهای مورد نظر نموده و درانتها با ورود به قسمت درگاه پرداخت بانکی، وجه سفارش را از طریق رمز دوم پویای کارت بانکی پرداخت کرد.
BACK TO TOP برگشت به بالا